Bu web sitesindeki (https://inattvapkapp.com/) tüm bilgiler iyi niyetle ve yalnızca genel bilgilendirme amacıyla yayınlanmaktadır. https://inattvapkapp.com/ bu bilgilerin eksiksizliği, güvenilirliği ve doğruluğu hakkında herhangi bir garanti vermez. Bu web sitesinde (https://inattvapkapp.com/) bulduğunuz bilgilere dayanarak yaptığınız herhangi bir işlemin riski kesinlikle size aittir. https://inattvapkapp.com/, web sitemizin kullanımıyla bağlantılı olarak herhangi bir kayıp ve/veya zarardan sorumlu olmayacaktır.

Web sitemizden, bu tür harici sitelere giden köprüleri takip ederek diğer web sitelerini ziyaret edebilirsiniz. Yararlı ve etik web sitelerine yalnızca kaliteli bağlantılar sağlamaya çalışsak da, bu sitelerin içeriği ve niteliği üzerinde hiçbir kontrolümüz yoktur. Diğer web sitelerine verilen bu bağlantılar, bu sitelerde bulunan tüm içerik için bir tavsiye anlamına gelmez. Site sahipleri ve içerikleri önceden haber verilmeksizin değişebilir ve bu durum bizim ‘kötü’ olabilecek bir bağlantıyı kaldırma fırsatımız olmadan önce gerçekleşebilir.

Ayrıca, web sitemizden ayrıldığınızda, diğer sitelerin bizim kontrolümüz dışında farklı gizlilik politikaları ve şartları olabileceğini lütfen unutmayın. Lütfen herhangi bir iş yapmadan veya herhangi bir bilgi yüklemeden önce bu sitelerin Gizlilik Politikalarını ve “Hizmet Şartlarını” kontrol ettiğinizden emin olun.

Rıza
Web sitemizi kullanarak, feragatnamemizi onaylamış ve şartlarını kabul etmiş olursunuz.